International Giveaway sponsored by OASAP!

Va invit sa participati la un nou Giveaway pe pagina de Facebook in colaborare cu OASAP.   Premiul consta intr-un produs la alegere de AICI : 1. Black White Houndstooth Pattern PU-Trim Cape Coat http://www.oasap.com/new-arrivals/48823-black-white-houndstooth-pattern-pu-trim-cape-coat.html/?fuid=218803 2. Brown Elk Pattern PU-Trim Cape Coat http://www.oasap.com/new-arrivals/48822-brown-elk-pattern-pu-trim-cape-coat.html/?fuid=218803 Conditii de participare: 1. Cont pe www.oasap.com (daca nu aveti deja unul) …

Read moreInternational Giveaway sponsored by OASAP!

Concurs – OMBRE MATTE by Clarins

Revin cu un alt concurs pentru voi. Premiul este OMBRE MATTE by Clarins-Un fard de pleoape cremos ce se contopește pe piele. Culoare mată și uniformă, textură confortabilă și catifelată. Conține pudră de bambus, matifiază pleoapele și conferă rezistență pe tot parcursul zilei. Conditiile de participare: 1. Like paginii de facebook a blogului  My Butterfly …

Read moreConcurs – OMBRE MATTE by Clarins

OASAP Sweater Giveaway

Va invit sa participati la un nou Giveaway pe pagina de Facebook in colaborare cu OASAP.   Premiul consta intr-un produs la alegere de AICI:1. Brilliant Floral Cropped Sweaterhttp://www.oasap.com/sweaters-cardigans/43397-brilliant-floral-cropped-sweater.html 2. Solid Braided Lace Knit Sweaterhttp://www.oasap.com/sweaters-cardigans/47864-solid-braided-lace-knit-sweater.html 3. Classic Sequined Mohair Knit Sweaterhttp://www.oasap.com/sweaters-cardigans/47855-classic-sequined-mohair-knit-sweater.html 4. Classic Solid Cable Sweaterhttp://www.oasap.com/sweaters-cardigans/47757-classic-solid-cable-sweater.html 5. Fur Ball Embellished Batwing Sleeves Jumperhttp://www.oasap.com/sweaters-cardigans/47717-fur-ball-embellished-batwing-sleeves-jumper.html Conditii de …

Read moreOASAP Sweater Giveaway

NOTD-Bombonele

RO Ideea initiala a fost de a face un ombre dar am constatat ca nu am suficiente nuante, asa ca au iesit bombonele si pentru ca nu putea lipsi putin sclipici l-am adaugat pe inelar. Din fericire m-am oprit la timp:)). Am vrut sa dau putina culoare acestui weekend mohorat si am reusit. 😀EN The …

Read moreNOTD-Bombonele